0(312) 260 06 25

K. Karabekir Mh. Şehit H. Öztürk Cd. 12/5 - Etimesgut

info@ofsmimarlik.com

Mühendislik

Günümüze değin Türkiye’ nin birçok kentinde her türlü projeyi eksiksiz olarak tamamlayan bu konuda kalitesini ispat eden OFS Mimarlık, faaliyet alanına giren tüm taahhütlerinin proje işlerini de kendi yetkin proje departmanı tarafından yürütür.

 

Proje danışmanlığı ve özel tasarım hizmetlerini teknik kadrosuyla gerçekleştiren OFS Mimarlık ve Mühendislik, uygulama işlerinin tamamını deneyimli şantiye ekipleriyle hayata geçirir. OFS Mühendislik, şantiyelerde tüm uygulama ekiplerini aynı anda ve eksiksiz bir biçimde destekleyebilecek mekanik ve elektrikli araç gereç donanıma sahiptir. Şantiyelerin hepsi merkeze bağlı deneyimli şantiye şefleri ve koordinatörleri tarafından yönetilir. Faaliyet gösterdigimiz tüm inşaat piyasalarında kalite lideri olarak anılmak ve üstün proje yönetimi hizmetleri sunmak... Saygılı olmak, kalite ve sağlamlığı temin etmek müşteri memnuniyetini artırmak, mükemmelliği yakalamak, sağlık ve emniyeti her zaman ön planda tutmak. Üstün tasarım,proje yönetimi ve inşaat hizmetlerimizi insan kaynaklarımızla şirket değerlerimiz çerçevesinde sunmaktır.

 

Sizlerde Ankara Mimarlık ve Mühendislik hizmetleriniz için bizleri 0312 260 06 25 numaralı telefonumuzdan 7/24 arayabilirsiniz.

ankara, mimarlık, mühendislik, ankara mühendis, ankara mühendislik firmaları

2018 © Tüm Hakları Saklıdır

Design By : Miralay Reklam