0(312) 260 06 25

K. Karabekir Mh. Şehit H. Öztürk Cd. 12/5 - Etimesgut

info@ofsmimarlik.com

ankara konut iç mimar dekosrayon tadilat

Konut İç Mimar | Dekorasyon

Günümüzde dekorasyon konusunun girmediği ortam kalmadı. Hem son derece zevkli bir iş olan dekorasyon bir o kadar da insanı yoran ve yaratıcılık isteyen bir iş. Konut dekorasyonu diğer dekorasyon hizmetlerine oranla daha zor ve zahmetli

 

Dekorasyon konusunda iddialı bir şeyler üretmek istiyorsanız bir iç mimarla anlaşmanız şart. Bu iç mimar sizin isteklerinizi göz ardı etmeyecek ancak günün modasına uygun tasarımları da yaratabilecek bir beceriye sahip bir insan olmalı. Sizin isteklerinizi göz ardı etmese dahi dekorasyon konusunda eksikliklerinizi kapatabilecek kapasitede olmalı. Konut dekorasyonlarında genelde daha çok modern tasarımlar kullanılıyor.

 

Özellikle Konut  tasarımlarında modernizim oldukça öne çıkmış durumda. Birçok bileşeni olan cafe ve restoran işinde başarı; bazen seçeceğiniz yer, bazen detaylarda yaratacağınız küçük bir fark, bazen lokasyon ve müşteri kitlesine özel çalışacağınız mönü, bazen de uygulayacağınız fonksiyonel mimari konseptte gizlidir. Konut dekorasyonu konusunda birçok dekorasyon firmamızın oluşturduğu örneklerden yararlanarak iş yeriniz için oldukça şık tasarımlar oluşturabilirsiniz.

ankara, konut, tasarım, mimar, iç mimar, dekorasyon, tadilat, proje, 3d modelleme, mühendislik

2018 © Tüm Hakları Saklıdır

Design By : Miralay Reklam

ankara konut iç mimar dekosrayon tadilat
ankara konut iç mimar dekosrayon tadilat