0(312) 260 06 25

K. Karabekir Mh. Şehit H. Öztürk Cd. 12/5 - Etimesgut

info@ofsmimarlik.com

OFS Mimarlık İnşaat & Danışmanlık

OFS İç Mimarlık olarak 15 yıldır sayısız mekanın tasarım ve uygulama projelerinde başarıyla yer alıyor; sanatı yaşam alanlarına entegre ediyoruz.

 

Kurulduğumuz günden bu yana farklı fonksiyon ve kapsamdaki bir çok markalı konut, turizm işletmesi, çok amaçlı sosyal mekan ve sağlık yapısını özgün bir bakış açısıyla, edindiğimiz bilgi ve birikimlerin ışığında, dünyada her an değişmekte olan tasarım trendlerini de takip ederek; insan odaklı, efektif ve öznelleştirerek tasarladık.Çünkü biz inanıyoruz ki her projeye sıradışı bir yaklaşım getirmek, ancak profesyonel bir ekibin uyumlu çalışmasıyla gerçekleşir.Uyguladığı iç mimari projelerinde eksiksiz alt yapı ve detay çözümleri ile mekanların ihtiyaçlarının en iyi malzeme ve işçilik seçenekleri ile değerlendirilip güzelleştirmeyi ilke haline getirmiştir. Büronun proje ve uygulama ekibinin uyumlu çalışması sonucu ortaya çıkan mükemmeli hedefleyen sonuç ile müşteri memnuniyetini yakalamanın verdiği keyif en öncelikli hedeflerindendir.Bu değerlerini sonuna kadar sürdürmek ve daha da iyiye ulaşmak için, çalışmalarına devam ederek hizmet vermektedir.

 

Bugün itibarıyla başlangıçta belirlediğimiz hedeflerimize ulaşmış ve hatta çok daha ilerisine geçmiş olmaktan kıvanç duyuyoruz. Şimdi sıra, geleceğin tasarımlarını oluşturmakta ve uzmanlıktan aldığımız gücü yeni projelere yansıtmakta...

 

Yeni deneyimler yaşamak ve yaşatmak için…

2018 © Tüm Hakları Saklıdır

Design By : Miralay Reklam